Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Головна / Послуги у сфері нерухомості / Введення об'єктів в експлуатацію (узаконення самобуду)

Введення об'єктів в експлуатацію (узаконення самобуду)

Введіть номер телефону

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Наші переваги
Кваліфікована допомога
Індивідуальний підхід
Помірні ціни та гарантований результат
Оперативність вирішення задач будь-якої складності
Повний спектр юридичних послуг

Введення об'єкта в експлуатацію – оформлення всіх необхідних документів на новозбудовану та/або реконструйовану нерухомість з метою подальшої експлуатації у повному обсязі. Внаслідок введення об'єкта в експлуатацію, власник зможе на законних підставах підвести до приміщення (житлового/нежитлового) усі необхідні комунікації: електроенергія, газ, вода тощо.

Відповідно до чинного законодавства України експлуатація об'єктів, які в експлуатацію не введені, забороняється.

Але головне, введення Вашого приміщення в експлуатацію дозволить безперешкодно зареєструвати право власності на таке приміщення, внаслідок чого стати повноправним та законним власником нерухомого майна.

У результаті, Ваше приміщення існуватиме не тільки фізично, але й документально, що надалі дозволить Вам користуватися, розпоряджатися і володіти ним у повному обсязі без жодних перешкод: на законних підставах здати в оренду таке приміщення, при необхідності продати таке приміщення, оформивши угоду нотаріально, як цього вимагає закон, тощо.

Крім того, приміщення, яке введено в експлуатацію, Ви зможете застрахувати.

У разі, якщо приміщення призначене для проживання, його мешканці зможуть безперешкодно зареєструватися за місцем проживання, що надалі дозволить стати на облік до місцевої поліклініки та/або зареєструватись у будь-якій іншій установі, для реєстрації в якій необхідно бути зареєстрованим за місцем розташування такої установи.

Також в результаті введення в експлуатацію об'єкту присвоюється поштова адреса, що надалі Вам дозволить на цю адресу отримувати листи та іншу кореспонденцію.

Без введення об'єкта в експлуатацію, а отже, в приміщення без адреси, Ви навіть швидку допомогу викликати не зможете. Точніше, викликати Ви її, звичайно, зможете, але в такому випадку Вам доведеться пояснити, як знайти будинок (або інше приміщення), що не має адреси, що значно ускладнює завдання, внаслідок чого втрачається такий дорогоцінний час, який в екстремальних ситуаціях стає у тисячі разів дорогоцінніше.

Без введення об'єкта в експлуатацію Ви не зможете викликати туди лікаря, якщо мешканці або інші люди в даному приміщенні захворіли і їм потрібна допомога фахівця.

У зв'язку з цим Юридична Компанія «ДСТ Груп» готова надати Вам послуги, пов'язані з введенням об'єкта в експлуатацію та одночасним виготовленням технічного паспорта (паспорт БТІ).

Проходження процедури введення об'єкта в експлуатацію разом із виготовленням технічного паспорта займає близько трьох тижнів.

При замовленні даної послуги в Юридичній компанії «ДСТ ГРУП», Ви автоматично захищаєте себе від багатьох труднощів, пов'язаних з проходженням цієї нелегкої процедури.

Переглянути також