Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Головна / Послуги у сфері нерухомості / Реєстрація прав власності на нерухомість / Реєстрація права власності на нежитлове приміщення

Реєстрація права власності на нежитлове приміщення

Юридична Компанія «ДСТ ГРУП» з радістю допоможе Вам у проходженні процедури реєстрації прав власності та інших речових прав на нежитлове приміщення.

Реєстрація прав на нежитлове приміщення, як і інші види реєстрацій (квартира, будинок, гараж тощо) має свою специфіку.

Це пов'язано з тим, що нежитлові приміщення переважно призначені для утворення в них (або здачі їх в оренду для освіти в них) офісів, магазинів, перукарень, салонів краси, відділень банків, СТО та інших подібних організацій. Об'єднує всі ці (та інші подібні) організації одне – отримання прибутку замість надання послуг та/або продаж товарів.

Отже, власник нежитлового приміщення спочатку має схильність до отримання прибутку від свого даного майна. Такий прибуток може виражатися як у здачі в оренду приміщення, так і у веденні власного бізнесу в ньому. все залежить від бажань та/або можливостей власника приміщення.

У результаті, припускаючи варіант непоганих заробітків власника на своїй нерухомості нежитлового фонду, державний реєстратор під час перевірки документів, що надійшли до нього у виробництво, не важко передбачити, поставиться до них більш прискіпливо, ніж, наприклад, до перевірки таких самих документів. менш привабливого об'єкта нерухомого майна.

Основними документами, які необхідні для успішного проходження процедури реєстрації прав на квартиру та отримання позитивного результату є: правовстановлюючий документ (договір купівлі-продажу, міни, дарування, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, рішення суду тощо). д.) та технічний паспорт на нежитлове приміщення.

Скориставшись даною послугою в Юридичній Компанії «ДСТ ГРУП», Ви повністю втрачаєте всі неприємності, пов'язані з проходженням цієї далеко непростої процедури.

Дата публікації 05.04.2023
Новини та статті

Як фізичній особі позбавитися всіх боргів
Новий спосіб позбавитися боргів фізичним особам, стало можливо завдяки процедурі банкротство. Банкрутство – це досить  розповсюджене поняття  і, напевно, кожен  знає значення цього терміну чи приблизно розуміє про що йде мова.
Детальніше
Ликвидация предприятия
Как известно из практики, открытие компании не составляет большого труда, что, увы, нельзя сказать о её закрытии. Это связано с отсутствием у государства желания лишаться налогоплательщиков, которыми в данном случае выступают юридические лица. Это является одной из причин большой бюрократии в процессе ликвидации компании, которая, в свою очередь, является причиной  траты времени, сил и средств на пути к поставленной цели.
Детальніше