Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Реєстрація права власності на гараж

Юридична Компанія «ДСТ ГРУП» готова надати Вам послугу з реєстрації права власності на гараж.

У цей період процедура реєстрації прав на гараж є однією з найбільш проблематичних. Пов'язано це з тим, що практично немає такого власника гаража, який мав би все гаразд із документами. Все починається з того, що державні реєстратори через свою неосвіченість починають вимагати такі документи, які не передбачені законом, а власник гаража, у свою чергу, маючи низьку правову культуру, вірить усьому, що йому каже державний реєстратор. У результаті ми маємо вічну дилему – має рацію реєстратор або власник гаража!

У послугу з реєстрації прав на гараж входить:

  • підготовка, збирання, заповнення та подання документів;
  • виготовлення технічного паспорта на гараж;
  • отримання витягу з Державного реєстру;
  • отримання свідоцтва про право власності на гараж;
  • надання консультацій протягом усього строку реєстрації.

Таким чином, замовляючи послугу в нашій Компанії з проходження процедури реєстрації права власності на гараж, Ви значно полегшуєте собі життя, зберігаючи свій час, гроші та здоров'я.

Дата публікації 05.04.2023
Новини та статті

Як фізичній особі позбавитися всіх боргів
Новий спосіб позбавитися боргів фізичним особам, стало можливо завдяки процедурі банкротство. Банкрутство – це досить  розповсюджене поняття  і, напевно, кожен  знає значення цього терміну чи приблизно розуміє про що йде мова.
Детальніше
Ликвидация предприятия
Как известно из практики, открытие компании не составляет большого труда, что, увы, нельзя сказать о её закрытии. Это связано с отсутствием у государства желания лишаться налогоплательщиков, которыми в данном случае выступают юридические лица. Это является одной из причин большой бюрократии в процессе ликвидации компании, которая, в свою очередь, является причиной  траты времени, сил и средств на пути к поставленной цели.
Детальніше