Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Реєстрація ФОП (СПД, ФЛП)

Введіть номер телефону

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Наші переваги
Кваліфікована допомога
Індивідуальний підхід
Помірні ціни та гарантований результат
Оперативність вирішення задач будь-якої складності
Повний спектр юридичних послуг

Юридична компанія «ДСТ ГРУП» готова запропонувати Вам свої послуги з швидкої та недорогої реєстрації фізичної особи-підприємця, а також коротко розповісти, що це за вид господарської діяльності.

Підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання з метою досягнення економічних та соціальних результатів, і що найголовніше – отримання прибутку! (ст.42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року №436-4). Право на провадження підприємницької діяльності має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації речових у порядку, встановленому законом (ст. Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-4). На відміну від юридичної особи, для зайняття підприємництвом фізичній особі не потрібно створювати статутний фонд, купувати юридичну адресу, а також мати будь-які установчі документи. Законом передбачено обмеження для деяких категорій осіб, які займаються підприємницькою діяльністю. До них належать: військовослужбовці, державні службовці, народні депутати, особи, які мають судимість за корисливі злочини.

Фізична особа-підприємець має право займатися будь-якою підприємницькою діяльністю, для якої законом не передбачено обмежень для цієї категорії суб'єкта.

Що стосується відповідальності, яку несе підприємець у разі невиконання своїх зобов'язань перед кредиторами, то на відміну від юридичної особи, де засновники відповідають лише в межах внесків до статутного фонду, підприємець відповідає у повному обсязі, тобто всім майном, на яке може бути стягнуто законодавством України. Також для реєстрації ФОП не обов'язково мати адресу нежитлового приміщення або договір оренди, а достатньо вказати адресу прописки підприємця.

До списку послуг входить:

  • оформлення у державного реєстратора;
  • постановка на облік у податковій інспекції;
  • постановка на облік у пенсійному фонді (єдиний соціальний внесок);
  • виготовлення друку;
  • відкриття поточного рахунку в банку;
  • оформлення платника податку на додану вартість або єдиного податку (послуга оплачується окремо).

Для реєстрації фізичної особи-підприємця необхідно подати такі документи:

  • Ксерокопія паспорта (1-а, 2-а сторінка та сторінка з позначкою про реєстрацію).
  • Ксерокопія ідентифікаційного номера.
  • Інформацію про види підприємницької діяльності щодо КВЕД.

Якщо Вам у найкоротший термін необхідно зареєструвати фізичну особу-підприємця, то звертайтеся за допомогою до юридичної компанії «ДСТ ГРУП», вже через 7 днів Ви станете самостійним суб'єктом господарської діяльності!

Переглянути також