Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Головна / Послуги у сфері нерухомості / Незалежна оцінка нерухомості

Незалежна оцінка нерухомості

Введіть номер телефону

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Наші переваги
Кваліфікована допомога
Індивідуальний підхід
Помірні ціни та гарантований результат
Оперативність вирішення задач будь-якої складності
Повний спектр юридичних послуг

Юридична Компанія «ДСТ Груп» завжди рада допомогти Вам у проведенні незалежної (експертної) оцінки майна.

Відомо, що для укладання будь-якої нотаріальної угоди (купівля-продаж, дарування тощо), предметом якої буде виступати те чи інше нерухоме майно, нотаріусу необхідно надати звіт про експертну оцінку такого майна.

Також відомо, що в момент такої угоди необхідно сплатити різного роду платежі (податок, держ. мито тощо), які обчислюються у відсотках, виходячи з оцінної вартості предмета нотаріального договору (об'єкта нерухомості).

Саме з цієї причини, звіт про незалежну оцінку майна перестає бути простою формальністю, а стає одним з найважливіших документів, необхідних для проведення правочину, тому що, як було зазначено вище, розмір держ. мита, податку та інших обов'язкових платежів обчислюється, виходячи саме з оцінної вартості.

Юридична Компанія «ДСТ ГРУП» готова швидко та якісно оцінити Ваше майно, попередньо узгодивши з Вами всі можливі варіанти майбутньої оцінної вартості.

Таким чином, замовляючи послугу у Юридичній Компанії «ДСТ ГРУП» Ви автоматично втрачаєте всі труднощі, пов'язані з оформленням звіту про експертну оцінку Вашого майна, що дозволить заощадити здоров'я, час і гроші.

Водночас, Ви зможете заздалегідь дізнатися оцінну вартість.

Готовий звіт про експертну оцінку ми доставимо Вам у зручне для Вас місце та час або Ви зможете забрати його у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 46-А 4.

Термін виготовлення звіту про експертну оцінку – 1 добу.

Телефон для довідок: 044 361 8206, 067 910 1818

Переглянути також