Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Відтепер на засідання мсек можна брати адвоката

Відтепер за заявою особи на засіданні медико-соціальної експертної комісії може бути присутній адвокат. Оплата послуг адвоката відбувається за власні кошти.

20 листопада 2024 року, набрав чинності Закон від 29.10.2024 № 4030-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення процедур проведення медико-соціальної експертизи», в якому написано, що під час проведення експертизи на засіданні медико-соціальної експертної комісії за заявою особи може бути присутній її адвокат, законний представник або представник за довіреністю та/або лікар або фахівець з реабілітації у сфері охорони здоров’я, участь якого особа забезпечує самостійно.

Заява від особи має містити дані адвоката, законного представника або представника за довіреністю, а також добровільну згоду особи на розголошення її медичної інформації.

Особа, її адвокат, законний представник або представник за довіреністю має право самостійно здійснювати відео-, аудіофіксацію засідання медико-соціальної експертної комісії щодо такої особи з використанням технічних засобів.

Запис може бути використаний, як доказ у разі оскарження прийнятого рішення медико-соціальноію експертною комісією.

Дата публікації 20.11.2024
Новини та статті

Роботодавцям слід подати списки до тцк та сп допризовників
Призов на військову службу в Україні можливий з 18 років за добровільною згодою або контрактом. Хлопці, яким виповнилось 17 років підлягають військовому обліку. Тому роботодавці мають повідомити ТЦК та СП про тих призовників, які працюють у них офіційно.
Детальніше
Верховна рада у 1-му читанні прийняла законопроект про автоматичний арешт коштів
У пресслужбі Міністерства юстиції пояснили, що цей законопроект передбачає осучаснення та цифровізацію деяких етапів виконавчого провадження, що сприятиме скороченню строків вчинення виконавчих дій та підвищенню їх ефективності.
Детальніше
Повторний вступ до внз не порушує послідовність освіти
Відповідно до пункту 1 частини 3 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною 2 статті 10 Закону України «Про освіту», а також докторанти та особи, зараховані на навчання до інтернатури не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.
Детальніше
Чи буде втручанням у ваше приватне життя добровільна згода на прохання правоохоронних органів розблокувати телефон?
Сьогодні ця тема актуальна, як ніколи, так як на вулицях України багато блокпостів та постійна перевірка документів працівниками правоохоронних органів, але треба розуміти – коли це є порушенням, а коли ні
Детальніше