Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Реєстрація права власності на квартиру

Юридична Компанія «ДСТ ГРУП» із задоволенням надасть Вам послугу з проходження процедури реєстрації права власності на квартиру.

Процедура реєстрації прав на квартиру є однією з найрізноманітніших та заплутаних процедур.

Пов'язано це з тим, що практично кожна квартира індивідуальна: одна знаходиться у складі кооперативу, інша придбана за іпотечним договором, третя має перепланування, яке ще не узаконено, четверта розділена на кілька частин, кожна з яких належить різним особам, і так далі.

Основними документами, які необхідні нам від вас для проходження процедури реєстрації прав на квартиру та отримання позитивного результату є: правовстановлюючий документ (договір купівлі-продажу, міни, дарування, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, рішення суду та тощо) та технічний паспорт на квартиру.

Терміни Державної реєстрації прав за чинним законодавством становлять 14 робочих днів. Насправді ж Державна реєстрація прав відбувається протягом 21-28 робочих днів. Пов'язано це, в першу чергу, з тим, що на даний момент у Державній реєстраційній службі щодня подають документи неймовірно велику кількість осіб, що відбивається на нескінченних чергах, а також дуже завантажених державних реєстраторів. Адже, ухвалити рішення щодо реєстрації або відмови у такій реєстрації має право виключно той державний реєстратор, у виробництво якого надійшли ті чи інші документи.

У послугу з реєстрації прав на квартиру входить:

  • підготовка, збирання, заповнення та подання документів;
  • виготовлення технічного паспорта на квартиру;
  • отримання витягу з Державного реєстру;
  • отримання свідоцтва про право власності на квартиру;
  • надання консультацій протягом усього строку реєстрації.

Замовляючи цю послугу в Юридичній Компанії «ДСТ ГРУП», ви спочатку звільняєте себе від таких неприємних і не завжди зрозумілих речей як: заповнення заяви, оплата обов'язкових державних платежів та мит, стояння в чергах з метою подачі та/або повернення вам документів, а також від багатьох інших негативних емоцій.

Дата публікації 05.04.2023
Новини та статті

Як фізичній особі позбавитися всіх боргів
Новий спосіб позбавитися боргів фізичним особам, стало можливо завдяки процедурі банкротство. Банкрутство – це досить  розповсюджене поняття  і, напевно, кожен  знає значення цього терміну чи приблизно розуміє про що йде мова.
Детальніше
Ликвидация предприятия
Как известно из практики, открытие компании не составляет большого труда, что, увы, нельзя сказать о её закрытии. Это связано с отсутствием у государства желания лишаться налогоплательщиков, которыми в данном случае выступают юридические лица. Это является одной из причин большой бюрократии в процессе ликвидации компании, которая, в свою очередь, является причиной  траты времени, сил и средств на пути к поставленной цели.
Детальніше