Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Реєстрація права власності на будинок

Реєстрація права власності на будинок

Юридична Компанія «ДСТ ГРУП» готова надати Вам послугу з реєстрації права власності додому.

Процедура реєстрації права власності на будинок дуже специфічна та складна. Основні складнощі полягають у необхідності введення будинку в експлуатацію. У свою чергу, процедура введення в експлуатацію значно проблематичніша і триваліша за часом, ніж процедура реєстрації прав.

Насамперед пов'язано це з тим, що введення об'єкта в експлуатацію, по суті, є узаконенням незаконної споруди, для чого спочатку потрібно буде заплатити штраф, оформити декларацію та технічний паспорт, що також займе чимало нервів та часу!

У зв'язку з цим, Юридична Компанія «ДСТ ГРУП» готова надати Вам послуги «під ключ» пов'язані як із введенням об'єкта в експлуатацію, так і реєстрацією прав власності додому.

Отже, за строками процедура реєстрації права власності на будинок може зайняти від 5 до 45 робочих днів залежно від наявності або відсутності всіх необхідних для цього документів.

Також, Юридична Компанія «ДСТ ГРУП», готова вам запропонувати й інші варіанти реєстрації прав власності додому, а саме:

  1. визнання права власності через суд;
  2. у випадку, якщо Ваш будинок знаходиться у складі того чи іншого кооперативу – на підставі довідок, виданих із кооперативу.

Незалежно від того, яким шляхом реєстрації ми підемо, результат буде один – Свідоцтво про право власності на нерухоме майно.
Перелік документів, який необхідно надати:

  • технічний паспорт додому;
  • правовстановлюючий документ (дармова, договір купівлі-продажу тощо);
  • декларація про готовність об'єкта до експлуатації.

У послугу з реєстрації прав на будинок входить:

  • підготовка, збирання та подання документів;
  • виготовлення технічного паспорта додому;
  • введення об'єкта (будинку) в експлуатацію;
  • надання консультацій протягом усього строку реєстрації.

При замовленні цієї послуги в Юридичній Компанії «ДСТ ГРУП», Ви автоматично захищаєте себе від багатьох труднощів, пов'язаних із проходженням цієї нелегкої та витратної процедури.

Дата публікації 05.04.2023
Новини та статті

Як фізичній особі позбавитися всіх боргів
Новий спосіб позбавитися боргів фізичним особам, стало можливо завдяки процедурі банкротство. Банкрутство – це досить  розповсюджене поняття  і, напевно, кожен  знає значення цього терміну чи приблизно розуміє про що йде мова.
Детальніше
Ликвидация предприятия
Как известно из практики, открытие компании не составляет большого труда, что, увы, нельзя сказать о её закрытии. Это связано с отсутствием у государства желания лишаться налогоплательщиков, которыми в данном случае выступают юридические лица. Это является одной из причин большой бюрократии в процессе ликвидации компании, которая, в свою очередь, является причиной  траты времени, сил и средств на пути к поставленной цели.
Детальніше