Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Головна / Послуги у сфері нерухомості / Переведення житлового фонду у нежитловий стан

Переведення житлового фонду у нежитловий

Введіть номер телефону

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Наші переваги
Кваліфікована допомога
Індивідуальний підхід
Помірні ціни та гарантований результат
Оперативність вирішення задач будь-якої складності
Повний спектр юридичних послуг

Юридична Компанія «ДСТ Груп» готова надати Вам послугу з переведення нерухомості з житлового в нежитловий фонд і навпаки.

Процедура переведення приміщень житлового фонду в нежитловий (або з нежитлового в житловий) дуже складна і тривала.

Це обумовлено тим, що житлові та нежитлові приміщення використовуються по-різному. Якщо житлові приміщення переважно використовуються для житла, то приміщення нежитлового фонду мають можливість служити своєму господареві як офіс, склад, магазин, СТО і так далі. Таким чином приміщення нежитлового фонду мають набагато більше шансів приносити своєму господареві прибуток.

Це є однією з основних причин проблематичності процедури переведення приміщення з житлового фонду до нежитлової. Так, для нежитлових приміщень існує низка вимог. Наприклад, приміщення нежитлового фонду може розташовуватись у житловому будинку, якщо воно на 1-му поверсі. Якщо ж це приміщення на 2-му (або вище) поверсі, потрібно, щоб під ним також розташовувалися приміщення нежитлового фонду.

Крім того, для переведення житлового приміщення нежитлове необхідно зібрати підписи сусідів, а вони, як відомо, далеко не завжди згодні на таке рішення господаря. свого сусіда.

Також існує низка інших причин, у зв'язку з якими виникають труднощі в процесі переведення приміщення з одного фонду до іншого.
У разі замовлення даної послуги у Юридичній Компанії «ДСТ Груп», Ви автоматично втрачаєте всі проблеми, пов'язані з проходженням цього процесу.

Переглянути також