Подзвоніть мені
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Головна / Реєстрація та ліквідація підприємств / Перереєстрація підприємств (внесення змін до ЄДР)

Перереєстрація підприємств (внесення змін до ЄДР)

Введіть номер телефону

Дякуємо, Ваше замовлення прийняте.

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами.


Наші переваги
Кваліфікована допомога
Індивідуальний підхід
Помірні ціни та гарантований результат
Оперативність вирішення задач будь-якої складності
Повний спектр юридичних послуг

Юридична компанія «ДСТ Ло Груп Україна» - група професійних юристів, які мають великий досвід у галузі корпоративного права. Для нас цікаві всі ваші питання, пов'язані з веденням господарської діяльності – реєстрація змін та перереєстрації юридичної особи, громадських та благодійних організаціях. Ми розуміємо, наскільки іноді важливою є своєчасна та якісна юридична допомога. Тільки тоді можна продовжувати успішну підприємницьку діяльність, коли на всі питання знайдено оптимальні рішення.

Державна перереєстрація підприємств супроводжується низкою обов'язкових дій, яких виконати самостійно досить складно. Тому підготовка переліку документів, оформлення необхідних довідок, отримання дозволів та багато іншого інколи важливо доручити фахівцю, який бездоганно знає усі юридичні нюанси. Своєчасна кваліфікована юридична допомога спеціалістів компанії «ДСТ Ло Груп Україна» вирішить усі важливі питання, пов'язані з реєстрацією зміни на підприємстві.

До списку послуг входить:

 • оформлення в районній державній адміністрації;
 • оформлення в управлінні статистики;
 • оформлення у податковій інспекції та отримання довідки ф. 4-ОПП;
 • оформлення у пенсійному фонді (єдиний соціальний внесок);
 • оформлення платника податку на додану вартість або єдиного податку (послуга оплачується окремо).

Для перереєстрації підприємства необхідно надати таке:

Засновники - фізичні особи:

 • Ксерокопії паспортів (1-а, 2-а сторінка та сторінка з позначкою про реєстрацію) та ідентифікаційних кодів засновників та посадових осіб (директора, головного бухгалтера). У разі, якщо засновниками є фізичні особи - нерезиденти, надається ксерокопія паспорта з перекладом українською мовою (крім громадян Російської Федерації), ксерокопія ідентифікаційного номера.
 • Ксерокопія договору оренди та/або суборенди та правовстановлюючий документ від орендодавця (свідоцтво про право власності на приміщення, довідка характеристики БТІ).
 • Інформацію про основні види діяльності та назву підприємства.
 • Статутні документи підприємства та друк.

Засновники - юридичні особи:

 • Свідоцтва про реєстрацію підприємства.
 • Довідка з податкової адміністрації (форма 4-ОПП).
 • Протокол зборів від ТОВ або наказ від приватного підприємства про рішення внести зміни до підприємства.
 • Ксерокопії паспортів та ідентифікаційних номерів посадових осіб (директора, головного бухгалтера) нового підприємства.
 • Документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписуватиме документи від засновника (наказ про призначення директора або довіреність на можливість підписання документів).

Іноземна юрособа відповідним документом підтверджує свою реєстрацію в країні місцезнаходження. Цей документ має бути засвідчений відповідно до законодавства країни його видачі, перекладений українською мовою та легалізований у консульській установі України.

Наша юридична компанія «ДСТ Ло Груп Україна» готова запропонувати Вам свої послуги з швидкої та якісної перереєстрації підприємства. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що досвід наших фахівців у сфері перереєстрації дозволить надати Вам професійну допомогу та підтримку.

Дзвоніть за телефонами: 

063 5944780

099 7087291

Консультація є безкоштовною!

Переглянути також