Позвоните мне
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваш заказ принят.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.


Главная / Новости и статьи / РОБОТОДАВЦЯМ СЛІД ПОДАТИ СПИСКИ ДО ТЦК ТА СП ДОПРИЗОВНИКІВ

РОБОТОДАВЦЯМ СЛІД ПОДАТИ СПИСКИ ДО ТЦК ТА СП ДОПРИЗОВНИКІВ

Призов на військову службу в Україні можливий з 18 років за добровільною згодою або контрактом. Хлопці, яким виповнилось 17 років підлягають військовому обліку. Тому роботодавці мають повідомити ТЦК та СП про тих призовників, які працюють у них офіційно.

ТЦК та СП проводить приписку за місцем проживання військовозобов’язаних, тому підприємства та організації мають повідомити ТЦК та СП у грудні про таких працівників, подавши списки. Також це стосується і працівників старшого віку, які досі не перебувають на обліку у ТЦК та СП. Але, зверніть увагу, що ведення військового обліку фізособою-підприємцем чинним законодавством не передбачено, тому ФОП списки працівників не подають.

Повідомлення подається у формі та регулюється Порядком організації та проведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 6).

Також не забувайте про те, що це стосується лише тих підприємств, на яких оформлені відповідні категорії працівників, у разі їх відсутності, такі списки подавати не ПОТРІБНО!

 

Згідно зі ст. 210-1 КУпАП, ШТРАФ ЗА НЕПОДАННЯ СПИСКУ СКЛАДАЄ від 34000 до 59500 грн.

Дата публикации 20.11.2024
Новости и статьи

ВІДТЕПЕР НА ЗАСІДАННЯ МСЕК МОЖНА БРАТИ АДВОКАТА
Відтепер за заявою особи на засіданні медико-соціальної експертної комісії може бути присутній адвокат. Оплата послуг адвоката відбувається за власні кошти.
Подробнее
Подробнее
Как физлицу избавиться от всех долгов
Новий спосіб позбавитися боргів фізичним особам, стало можливо завдяки процедурі банкротство. Банкрутство – це досить  розповсюджене поняття  і, напевно, кожен  знає значення цього терміну чи приблизно розуміє про що йде мова.
Подробнее
Ликвидация предприятия
Как известно из практики, открытие компании не составляет большого труда, что, увы, нельзя сказать о её закрытии. Это связано с отсутствием у государства желания лишаться налогоплательщиков, которыми в данном случае выступают юридические лица. Это является одной из причин большой бюрократии в процессе ликвидации компании, которая, в свою очередь, является причиной  траты времени, сил и средств на пути к поставленной цели.
Подробнее