(044) 361-82-06
(095) 069-56-64
(063) 594-47-80
по вопросам регистрации прав собственности звонить по телефону: +38 (067) 910 18 18
О компании » Статьи и консультации » Випадки неповернення документів

Випадки неповернення документів

Перед заявниками завжди постає питання, які документи необхідно подавати для того, щоб зареєструвати свої права на нерухомість. Менш популярним (але все ж таки популярним) є питання щодо того, які документи повертаються, а також, які документи не повертаються після реєстрації прав або після відмови у проведенні такої реєстрації.

Здебільшого, питання повернення (неповернення) документів постає у тих заявників, котрим відмовлено у проведенні реєстрації.

Це зрозуміло, оскільки після позитивного вирішення питання реєстрації (як і будь-якого іншого питання) людина знаходиться в гарному настрої та деколи в піднесеному стані.

У разі отримання негативної відповіді – відмови у проведенні державної реєстрації, людина майже завжди обурена та не розуміє, з яких саме підстав їй було відмовлено, адже вона, на її думку, зробила все правильно (зібрала та подала необхідний пакет документів, а також виконала усі інші вимоги законодавства у сфері реєстрації прав).

Таким чином, часто зустрічаються випадки, коли заявник після отримання негативного результату починає з’ясовувати стосунки із працівниками реєстраційної служби з тих міркувань, що йому, на його думку, повернули не усі документи, які мали б повернути.

Задля запобігання подібних випадків, необхідно пам’ятати, що під час надходження до реєстраційної служби заяв щодо реєстрації прав, по кожній заяві окремо формується реєстраційна справа, куди долучаються усі надані заявником документи (в т.ч. і надані додатково).

Насамперед слід пам’ятати, що не повертаються копії документів (нотаріальні або звичайні).

Крім того, не повертається документ, який підтверджує внесення плати за надання витягу та документ про сплату державного мита (квитанції).

Необхідно пам’ятати, що у разі проведення реєстрації прав на реконструйований об’єкт нерухомого майна правовстановлюючий документ не повертається (оскільки, буде видано новий правовстановлюючий документ – свідоцтво про право власності).

Також, необхідно зазначити, що чинним Порядком, затвердженим постановою КМУ від 17.10.2013 врегульовано питання неповернення документів, на відміну від попереднього Порядку, затвердженого постановою КМУ від 22.06.2011

Юридична Компанія «ДСТ Груп» готова допомогти Вам у вирішенні усіх питань, пов’язаних з проходженням процедури реєстрації прав на нерухоме майно.

Юридична Компанія «ДСТ Груп» надає послуги у сфері реєстрації прав як у Києві, так і у інших регіонах України.

Купля-продажа
Вопрос купли-продажи бизнеса в наше время остается актуален как никогда, так как для того, чтобы начать работу «с нуля» Вам потребуется иметь кое-какие знания в области юриспруденции, а также время для прохождения данной процедуры.
НУЖНО ЛИ ПОЛУЧАТЬ РАЗРЕШЕНИЕ НА РЕКОНСТРУКЦИЮ КВАРТИРЫ?
Время от времени в нашем государстве проводаться реформы и меняется законодательство. Не так давно были внесены изменения в Правила пользования помещениями жилых домов и общежитий. В связи с этим возникает вопрос нужно ли человеку, которой желает перепланировать свою квартиру получать разрешение от государственных органов на реконструкцию или перепланировку?
Зачем нужна экспертная оценка имущества?
Вы планируете провести сделку по купли-продажи имущества или же оформить ипотеку? В каждом этом случае (а также во множестве других) вам необходимо провести независимую экспертную оценку отчуждаемого имущества!