(044) 361-82-06
(095) 069-56-64
(063) 594-47-80
по вопросам регистрации прав собственности звонить по телефону: +38 (067) 910 18 18
О компании » Новости » Отримання відомостей з органу Державної Статистики!

Отримання відомостей з органу Державної Статистики!

Отримання відомостей з органу Державної Статистики!

Державна служба статистика – специфічна установа, у якої основне призначення – створення і належне функціонування загальнодержавної системи економіко-статистичної інформації.

Службовці даної установи вносять інформацію в комп’ютерну базу про Ваші види економічної діяльності.

Під час реєстрації підприємства або внесення змін до установчих документів додатково можуть знадобитися відомість статистична.

Передчасно потрібно здійснити належний платіж та в потрібній кількості в банківській установі в результаті чого надається право прямувати до органу державної статистики.

В установі можуть у Вас виникнути труднощі під час внесення відомостей. Наприклад, не вистачатиме потрібного документа або державний службовець не зможе вносити в базу даних види економічної діяльності сьогодні і запропонує прийти наступного дня, обґрунтовуючи це фізичною неуспішністю. Бувають випадки, коли зміни в базі даних не відбулися і ви сьогодні не отримаєте відомість.

Тому приймайте рішення особисто, що Вам потрібно? Витратити багато часу на невідомі речі, переплачувати платежі, відвідувати повторно статистів або доручити вести справу спеціалістам.

Юридична Компанія “ДСТ ГРУП” пропонує Вашій увазі послуги з отримання відомостей з органу Державної Статистики, реєстрація/ліквідація підприємства, тощо.

Юридична Компанія “ДСТ ГРУП” надає послуги, як в Києві. так і по всій Україні.

Купля-продажа
Вопрос купли-продажи бизнеса в наше время остается актуален как никогда, так как для того, чтобы начать работу «с нуля» Вам потребуется иметь кое-какие знания в области юриспруденции, а также время для прохождения данной процедуры.
НУЖНО ЛИ ПОЛУЧАТЬ РАЗРЕШЕНИЕ НА РЕКОНСТРУКЦИЮ КВАРТИРЫ?
Время от времени в нашем государстве проводаться реформы и меняется законодательство. Не так давно были внесены изменения в Правила пользования помещениями жилых домов и общежитий. В связи с этим возникает вопрос нужно ли человеку, которой желает перепланировать свою квартиру получать разрешение от государственных органов на реконструкцию или перепланировку?
Зачем нужна экспертная оценка имущества?
Вы планируете провести сделку по купли-продажи имущества или же оформить ипотеку? В каждом этом случае (а также во множестве других) вам необходимо провести независимую экспертную оценку отчуждаемого имущества!