(044) 361-82-06
(095) 069-56-64
(063) 594-47-80
по вопросам регистрации прав собственности звонить по телефону: +38 (067) 910 18 18
О компании » Статьи и консультации » Отримання статусу платника пдв!

Отримання статусу платника пдв!

Як відомо, для отримання статусу платника податків на додану вартість необхідно звернутися до відповідного органу податкової інспекції із належною заявою.

Зазвичай подається заява на 3 аркушах і заповнюється відповідно, проте, співробітники окремих деяких податкових інспекцій в деяких випадках можуть також вимагати й інші додаткові документи, які не є обов’язковими для отримання статусу платника ПДВ.

Таким чином, відсутність додаткових документів в окремих випадках унеможливлює проходження даної процедури.

Чому органи ДПІ в теорії керуються Податковим Кодексом та іншими нормативно-правовими актами, а на практиці відбувається різне застосування норм права?

Можливо службовці податкової інспекції є непрофесіоналами в своїй сфері та не впевнені в своїх діях, а можливо навмисно створюють перешкоди.

Крім того, існують такі випадки, коли співробітник податкової інспекції в результаті розгляду заяви ставить штамп, на якому повинен зазначати дату отримання заяви та вхідний номер.

Зазвичай державні службовці зазначають дату та вхідний номер отриманої заяви, проте є й такі, які відмовляються, посилаючись на сильну завантаженість.

Знов ж таки, правила для всіх однакові, а на практиці дії з боку службовців різних податкових установ відрізняються. З чим це пов’язано? Невідомо. Можливо, у кожному окремому випадку причини таких розбіжностей теорії з практики є індивідуальними, що залежать від багатьох факторів.

Юридична компанія “ДСТ ГРУП” пропонує Вашій увазі послуги, пов’язані з отриманням статусу платника ПДВ, а також послуги пов’язані з реєстрацією/ліквідацією юридичної особи, фізичної особи-підприємця, внесення змін до установлених документів, тощо.

Юридична особа “ДСТ ГРУП” надає вищевказані послуги як в Києві так і по всій Україні.

Статтю підготував юрист Єременко Сергій

Купля-продажа
Вопрос купли-продажи бизнеса в наше время остается актуален как никогда, так как для того, чтобы начать работу «с нуля» Вам потребуется иметь кое-какие знания в области юриспруденции, а также время для прохождения данной процедуры.
НУЖНО ЛИ ПОЛУЧАТЬ РАЗРЕШЕНИЕ НА РЕКОНСТРУКЦИЮ КВАРТИРЫ?
Время от времени в нашем государстве проводаться реформы и меняется законодательство. Не так давно были внесены изменения в Правила пользования помещениями жилых домов и общежитий. В связи с этим возникает вопрос нужно ли человеку, которой желает перепланировать свою квартиру получать разрешение от государственных органов на реконструкцию или перепланировку?
Зачем нужна экспертная оценка имущества?
Вы планируете провести сделку по купли-продажи имущества или же оформить ипотеку? В каждом этом случае (а также во множестве других) вам необходимо провести независимую экспертную оценку отчуждаемого имущества!