(044) 361-82-06
(095) 069-56-64
(063) 594-47-80
по вопросам регистрации прав собственности звонить по телефону: +38 (067) 910 18 18
О компании » Статьи и консультации » Державна реєстрація новозбудованих об’єктів нерухомого майна.

Державна реєстрація новозбудованих об’єктів нерухомого майна.

Постанова КМУ з реєстрації речових прав на нерухоме майно визначає порядок реєстрації земельних ділянок і об’єктів, що знаходяться на ній.

В цій процедурі наявні деякі особливості. В більшості випадків достатньо надати лише заяву та декілька необхідних основних документів, щоб зареєструвати право на нерухоме майно.

У випадку, якщо право власності на земельну ділянку вже зареєстрована на власника і він з часом має намір збудувати об’єкт, крім загальних документів заявник подає до державної реєстраційної служби:

  • документ, що підтверджує виникнення, перехід та припинення речових прав на земельну ділянку;
  • документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію
  • технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
  • документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси.

За загальними правилами строк розгляду заяви про державну реєстрацію об’єктів – 5 днів з дня внесення державним реєстратором відповідних відомостей до реєстру заяв. Процедура не безкоштовна і на користь держави сплачується плата. Так, під час подання заяви необхідно сплатити державне мито, а також плату за надання витягу з державного реєстру. Перешкоди можуть виникнути на будь-якому етапі.

Юридична Компанія “ДСТ ГРУП” пропонує Вашій увазі послуги по реєстрації об’єктів нерухомості з отриманням свідоцтва про права власності на нерухоме майно, а також інші юридичні послуги.

Статтю підготував юрист Єременко Сергій

Купля-продажа
Вопрос купли-продажи бизнеса в наше время остается актуален как никогда, так как для того, чтобы начать работу «с нуля» Вам потребуется иметь кое-какие знания в области юриспруденции, а также время для прохождения данной процедуры.
НУЖНО ЛИ ПОЛУЧАТЬ РАЗРЕШЕНИЕ НА РЕКОНСТРУКЦИЮ КВАРТИРЫ?
Время от времени в нашем государстве проводаться реформы и меняется законодательство. Не так давно были внесены изменения в Правила пользования помещениями жилых домов и общежитий. В связи с этим возникает вопрос нужно ли человеку, которой желает перепланировать свою квартиру получать разрешение от государственных органов на реконструкцию или перепланировку?
Зачем нужна экспертная оценка имущества?
Вы планируете провести сделку по купли-продажи имущества или же оформить ипотеку? В каждом этом случае (а также во множестве других) вам необходимо провести независимую экспертную оценку отчуждаемого имущества!